.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: خاموش شدن ناگهانی تبلت lenovo مدل A2107

تشکر ها
    399
    214 سپاس از65 پست

Icon5 خاموش شدن ناگهانی تبلت lenovo مدل A2107

با سلام من یه تبلت lenovo مدل A2107 دارم که از دیروز خودبخود خاموش شده و هر کاری میکنم روشن نمیشه از دوستان و اساتید محترم تقاضا دارم اگه راهکاری بلدن به من کمک کنن که اعصابم از دیروز داغونه در ضمن کارهایی که انجام دادم و جواب نداده هم اینه که کلید پاورش رو به مدت یک دقیقه نگه داشتم روشن نشده کلید پاور و کلید افزایش صدا رو باهم نگه داشتم نشد کلید پاور و دکمه کم کردن صدا رو با هم نگه داشتم بازم نشد و در آخر در پشتش رو باز کردم و دکمه ریزه زیر دوربین هم که میگن ریست میکنه هم زدم ولی روشن نشد که نشد در ضمن باطری هم داشته که خاموش شد و دیشب تا صبح هم به شارژ زده بودم ممنون میشم اگه کسی راه دیگه ای بلده کمکم کنه

2. نمایش تمام تشکر های ahmad5193 در این پست:

bahram chobin (30th September 2014)

تشکر ها
    399
    214 سپاس از65 پست

Icon9 پاسخ : خاموش شدن ناگهانی تبلت lenovo مدل A2107

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط ahmad5193 Click here to enlarge
    با سلام من یه تبلت lenovo مدل A2107 دارم که از دیروز خودبخود خاموش شده و هر کاری میکنم روشن نمیشه از دوستان و اساتید محترم تقاضا دارم اگه راهکاری بلدن به من کمک کنن که اعصابم از دیروز داغونه در ضمن کارهایی که انجام دادم و جواب نداده هم اینه که کلید پاورش رو به مدت یک دقیقه نگه داشتم روشن نشده کلید پاور و کلید افزایش صدا رو باهم نگه داشتم نشد کلید پاور و دکمه کم کردن صدا رو با هم نگه داشتم بازم نشد و در آخر در پشتش رو باز کردم و دکمه ریزه زیر دوربین هم که میگن ریست میکنه هم زدم ولی روشن نشد که نشد در ضمن باطری هم داشته که خاموش شد و دیشب تا صبح هم به شارژ زده بودم ممنون میشم اگه کسی راه دیگه ای بلده کمکم کنه
    یعنی هیچکس پیدا نمیشه یه کمکی در مورد تبلت من بکنه؟

4. نمایش تمام تشکر های ahmad5193 در این پست:

bahram chobin (8th October 2014)

تشکر ها
    5,571
    5,301 سپاس از984 پست

پیش فرض پاسخ : خاموش شدن ناگهانی تبلت lenovo مدل A2107

سلام
    دوست عزیز برای مشخص شدن کارهای مختلفی میشه کرد
    یکی مراجعه به مراکز تعمییر موبایل تا سعی کنن با نرم افزار فلش بزنن.در این موقع مشخص میشه تبلت نسبت به لودر مربوطه واکنش نشون میده یا نه.اگه وا کنش نشون نده احتمال زیاد عیب سخت افزاریه
    دوم از طریق پروگرامر دستگاه رو فلش بزنی واگه بعد از این کار هم تبلت روشن نشد باز ایراد سخت افزاری هستش
    سوم هم بررسی سخت افزار شامل وضعیت باطری-وضعیت و ولتاژهای آی سی تغذیه-وضعیت میکروسوویچ پاور
    وضعیت حرارت قطعات
    جدا کردن باطری باطری از مدار و بعد از5دقیقه بدون باطری شارژر رو بهش بزنیم تا وضعیت ledشارژ بینیم چیه
    کلا بررسی های خیلی زیادی باید انجام بدی تا بفهمی ایراد سخت افزاری هست یا نه
    عمده ترین ایراد نرم افزاری با فلش کردن با پروگرامر حل میشه
    عمده ترین ایراد سخت افزاری هم خرابی در آی سی تغذیه هستش
    موفق باشی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع