.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: اموزش ساخت اپل ایدی

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    9,507
    35,768 سپاس از4,622 پست

Icon16 اموزش ساخت اپل ایدی

سلام دوستان عزیزً
    امروز قصد دارم اموزش ساخت اپل ایدی رو بصورت ۱۰۰٪ مجانی رو براتون اماده کردم که شما خیلی درخواست داده بودین براتون اماده کردم.

میریم سراغ اموزش مستقیم:
    اپل استور رو باز میکنیم به قسمت برنامه های مجانی (free) میرویم و یکی از برنامه ها رو انتخاب میکنیم سپس بر روی گزینه ای که در تصویر نشان داده شده میزنیم

Click here to enlarge

در مراحل بعد اول بر روی گزینه next و سپس بر روی agree میزنیم بصورت زیر :

Click here to enlargeClick here to enlarge

در مرحله بعد شما باید ایدیتون رو وارد کنید و در قسمت پسورد حتما پسوردتان باید از حروف بزرگ و کوچک و عدد تشکیل شده باشد

Click here to enlarge

بعد از ان باید سوالات امنیتی رو انتخاب کنید و جواب بدید(حتما این سوالات را در یکجا نگهداری کنید)

Click here to enlarge

سپس باید تاریخ تولد خود را وارد کنید

Click here to enlarge

پس از ان بر روی گزینه ی next میزنید؛

مشاهده میکنید که در قسمت payment که خیلی از شما دوستان عزیز مشکل دارید گزینه ی none وجود دارد و انرا انتخاب میکنم

Click here to enlarge

در مرحله ی بعد باید اطلاعات خود را وارد کنید بصورت زیر(اطلاعات را در یکجا بنویسید و نگهداری کنید)

Click here to enlargeClick here to enlarge

در اخر بر روی next میزنید و در مرحله ی بعد مشاهده میکنید نوشته یک ایمیل براتون فرستاده شده و شما باید به ایمیل خود رفته و ان را verify کنید تا اپل ایدیتون فعال شود

Click here to enlarge

2. 6کاربر از 3400 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

amoosia2012 (23rd December 2014),hamidali.bz12 (18th December 2014),hasan92 (26th December 2014),jolya (2nd October 2015),mohammadbist (17th January 2015),نیما جان (11th April 2015)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع