.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: سنسور دنده عقب ؟؟؟؟

مدیر ارشد بخش تعمیرات ECU و ضد سرقت و انژکتور خودرو

شغل و حرفه
    کلینیک تخصصی پژو
    تشکر ها
    3,007
    4,511 سپاس از1,088 پست

سلام
    شما پایه یک را مثبت دنده عقب وصل کنید تا خودرو دنده عقب نباشه عمل نخواهد کرد بعدشم ببینید موقه عقب گرفتن ببینید چراغش روشن میشود
    kurdstan

2. 4کاربر از فتوحی بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (28th March 2015),m.jamali (27th March 2015),TuneUp_Vahab (28th March 2015),دیاکونا (27th March 2015)

علایق
    برق
    شغل و حرفه
    مهندس برق
    تشکر ها
    29
    391 سپاس از127 پست

پیش فرض پاسخ : سنسور دنده عقب ؟؟؟؟

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط فتوحی Click here to enlarge
    سلام
    شما پایه یک را مثبت دنده عقب وصل کنید تا خودرو دنده عقب نباشه عمل نخواهد کرد بعدشم ببینید موقه عقب گرفتن ببینید چراغش روشن میشود
    من پایه 1 رو مثبت دادم وصلم کردم اکی بود تستم کردم موردی نداشت اما کار تمام شد استارت زدم دنده عقب گرفتم عمل نکرد ؟؟؟
    آیا این امکان داره که پایه مثبت ومنفی جابجا بسته بشه و یونیت کار کنه ؟؟؟ من برق + رو از لامپ چراغ عقب گرفتم مشکلی نداره که
    الان همه چی همینطور هست که می فرمایین اما چرا از کار افتاد نمی دونم بنظر شما از چی میتونه باشه ؟؟؟؟
    در ضمن آیا چشم ها ترتیب خاصی دارن یا نه ؟؟؟کلا 4 تا هست که به چهار چشم وصل میشه
    حلال راهنمایی کنین که این عیب از کجا میتونه باشه ؟؟؟؟برقم چک کردم روی یونیت هست

4. 3کاربر از morad2923 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

m.jamali (27th March 2015),فتوحی (28th March 2015),دیاکونا (27th March 2015)

شغل و حرفه
    دزدگیر- برق خودرو -سیستم صوتی
    تشکر ها
    3,310
    319 سپاس از82 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط morad2923 Click here to enlarge
    من پایه 1 رو مثبت دادم وصلم کردم اکی بود تستم کردم موردی نداشت اما کار تمام شد استارت زدم دنده عقب گرفتم عمل نکرد ؟؟؟
    آیا این امکان داره که پایه مثبت ومنفی جابجا بسته بشه و یونیت کار کنه ؟؟؟ من برق + رو از لامپ چراغ عقب گرفتم مشکلی نداره که
    الان همه چی همینطور هست که می فرمایین اما چرا از کار افتاد نمی دونم بنظر شما از چی میتونه باشه ؟؟؟؟
    در ضمن آیا چشم ها ترتیب خاصی دارن یا نه ؟؟؟کلا 4 تا هست که به چهار چشم وصل میشه
    حلال راهنمایی کنین که این عیب از کجا میتونه باشه ؟؟؟؟برقم چک کردم روی یونیت هست

درود دوست عزیز اگه برق مثبت و منفی رویه سوکت یونیت داشته باشی موقعی که دست جلو هر سنسور بزاری باید بوق بزنه.اون ترتیبی هم که میگین خودش رو سوکت هر سنسور نوشته که کدوم هست و باید کجا تویه سپر نصب میشده و کجا تویه یونیت جاش باشه اگه هم اشتباه نصب کنی فقط تو دستگاه داخل اتاق خراب نشون میده از چه سمت به مانع نزدیک میشی ولی تو عملکرد دستگاه کاری نداره شما همون مثبت و منفیه رویه سوکت یونیت رو چک کنید اگه جواب نداد یه یونیت دیگه روش تست کنید موفق باشید.

6. 4کاربر از m.jamali بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (28th March 2015),TuneUp_Vahab (28th March 2015),فتوحی (28th March 2015),دیاکونا (28th March 2015)

مدیر ارشد بخش تعمیرات ECU و ضد سرقت و انژکتور خودرو

شغل و حرفه
    کلینیک تخصصی پژو
    تشکر ها
    3,007
    4,511 سپاس از1,088 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط morad2923 Click here to enlarge
    من پایه 1 رو مثبت دادم وصلم کردم اکی بود تستم کردم موردی نداشت اما کار تمام شد استارت زدم دنده عقب گرفتم عمل نکرد ؟؟؟آیا این امکان داره که پایه مثبت ومنفی جابجا بسته بشه و یونیت کار کنه ؟؟؟ من برق + رو از لامپ چراغ عقب گرفتم مشکلی نداره که الان همه چی همینطور هست که می فرمایین اما چرا از کار افتاد نمی دونم بنظر شما از چی میتونه باشه ؟؟؟؟ در ضمن آیا چشم ها ترتیب خاصی دارن یا نه ؟؟؟کلا 4 تا هست که به چهار چشم وصل میشه حلال راهنمایی کنین که این عیب از کجا میتونه باشه ؟؟؟؟برقم چک کردم روی یونیت هست
    دوست عزیز خودتان میفرماید تست کردید با همون ترتیبی که تست کردی بنداز رو خودو جای سنسورها هم فرقی نمیکنه کجای سپر باشه
    kurdstan

8. 4کاربر از فتوحی بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (28th March 2015),m.jamali (29th March 2015),TuneUp_Vahab (28th March 2015),دیاکونا (28th March 2015)

علایق
    برق
    شغل و حرفه
    مهندس برق
    تشکر ها
    29
    391 سپاس از127 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط فتوحی Click here to enlarge
    دوست عزیز خودتان میفرماید تست کردید با همون ترتیبی که تست کردی بنداز رو خودو جای سنسورها هم فرقی نمیکنه کجای سپر باشه
    مشکل حل شد...
    مشکل اتصال بدنه بود مستقیم سیم وصل کردم درست شد ...
    ممنونم از راهنماییها

10. 2کاربر از morad2923 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

m.jamali (29th March 2015),فتوحی (29th March 2015)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع