.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: مشکل روشن ماندن ماشین roa با ecu زیمنس

تشکر ها
    81
    96 سپاس از19 پست

پیش فرض مشکل روشن ماندن ماشین roa با ecu زیمنس

اساتید این ماشین ecu مشکل اتصالی دیود محافط را داشت که بعد از تعویض و تست بدون مشکل کار کرد
    منتها بعد از تحویل به مشتری و وصل کردن وقتی ماشین را روشن میکنه همه چی درست کارز میکنه منتها وقتی سوییچ را میبندی ماشین دیگه خاموش نمیشه و باز هم کار میکنه
    بار اول درست بود منتها وقتی کامل جمش کردم و تحویل دادم این مشکل به وجود اومده
    روی میز کارم تست زدم وقتی برق acc رو وصل میکنی ecu روشن میشه ولی بعهد از قطع کردن سیم acc روشن میمونه
    ایا ممکنه بعد از تست روی میز کار درحالتی که فقط برق بکاپ و acc را وصل کردم این مشکل به وجود اومده باشه
    با تشکر

2. 5کاربر از nikura بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (18th March 2015),mh310 (18th March 2015),seyed mostafa salehi (3rd August 2015),فتوحی (18th March 2015),دیاکونا (18th March 2015)

شغل و حرفه
    تعمیرات الکترونیک
    تشکر ها
    1,095
    1,711 سپاس از241 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل روشن ماندن ماشین roa با ecu زیمنس

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط nikura Click here to enlarge
    اساتید این ماشین ecu مشکل اتصالی دیود محافط را داشت که بعد از تعویض و تست بدون مشکل کار کرد
    منتها بعد از تحویل به مشتری و وصل کردن وقتی ماشین را روشن میکنه همه چی درست کارز میکنه منتها وقتی سوییچ را میبندی ماشین دیگه خاموش نمیشه و باز هم کار میکنه
    بار اول درست بود منتها وقتی کامل جمش کردم و تحویل دادم این مشکل به وجود اومده
    روی میز کارم تست زدم وقتی برق acc رو وصل میکنی ecu روشن میشه ولی بعهد از قطع کردن سیم acc روشن میمونه
    ایا ممکنه بعد از تست روی میز کار درحالتی که فقط برق بکاپ و acc را وصل کردم این مشکل به وجود اومده باشه
    با تشکر
    سلام ic انژکتور تعویض و نتیجه رو اعلام کنید
    انسان های بزرگ اراده میکنند اما انسان های ضعیف و حقیر آرزو.....

4. 5کاربر از حمید بهرامپور بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (18th March 2015),mh310 (18th March 2015),nikura (18th March 2015),seyed mostafa salehi (3rd August 2015),دیاکونا (18th March 2015)

تشکر ها
    1
    177 سپاس از36 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل روشن ماندن ماشین roa با ecu زیمنس

سلام دوست گرامی ، من معمولا در چنین مواردی فیوزها رو یکی یکی در میارم ماشین که خاموش شد همون فیوز رو دنبال میکنم و ایراد رو در میارم

6. 5کاربر از javidanexe بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (18th March 2015),mh310 (18th March 2015),nikura (18th March 2015),seyed mostafa salehi (3rd August 2015),دیاکونا (18th March 2015)

علایق
    تازهای تکنولوژِی والکترونیک
    شغل و حرفه
    تعمیرات سیستمهای انژکتوری وecu
    تشکر ها
    1,513
    798 سپاس از196 پست

درود
    رله دوبل تست کن ببین برق رله اصلیش هنگامیکه سویچ ماشین قطع میکنی قطع میشه یا نه

8. 4کاربر از mh310 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (18th March 2015),nikura (18th March 2015),seyed mostafa salehi (3rd August 2015),دیاکونا (18th March 2015)

تشکر ها
    81
    96 سپاس از19 پست

پیش فرض درود

اساتید همانطور که در توضیحات هم اعلام کردم همه چی درست کار میکنهو فکر نمیکنم به ای سی انژکتور مروبط بشه مگر با ذکر دلیل
    دوست عزیز که گفتید فیوز ها را قطع کنم باید بگم که روی میز کار هم مشکل پا برجاست پس قطعا ecu ایراد داره
    در مورد دوست عزیزی که گفتند رله را چک کنم باید بازم هم اعلام کنم روی میز کار بعد از اینکه برق بکاپ را وصل میکنم و تحریک acc یا سوییچ را وصل میکنم ایسیو روشن میشه و بعد از اینکه سیم سوییچ را قطع میکنم باز هم روشن میماند در صورتی که باید خاموش بشه
    با تشکر
    موفق باشید

10. 3کاربر از nikura بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (18th March 2015),seyed mostafa salehi (3rd August 2015),فتوحی (19th March 2015)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع