.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: مشکل اجرا 3D

تشکر ها
    39
    370 سپاس از153 پست

پیش فرض مشکل اجرا 3D

با سلام به اساتید مشخصات دقیق سیستم گرافیک gtx760 hawk مانیتور lg 2342p مادربرد p8z77-vlkقبل از اضافه کردن گرافیک به سیستم میتونستم فیلم های 3dبا سایبر لینک بدون هیچ مشکلی اجرا کنم اما الان با این گرافیک سایبر لینک کار نمیکنه و فقط فیلم به صورت معمولی پخش میکنه گرافیک از سیستم جدا کردم و گرافیک انبرد رو نصب سایبر لینک فعال شد و میتونم 3dببینم به محض نصب گرافیک سایبر لینک 3dنمیکنه موارد که انجام دادم ابدیت گرافیک جدیدترین ورزن نصب درایور مانیتور نصب ورزن های مختلف از سایبر لینک و پلیر های دیگه ابدیت باس و استفاده از کابل hdmi ورزن 1.4 اما مشکل حل نشده لطفا دوستان راهنمایی کنند با تشکر

2. 3کاربر از maad بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

fershid (11th April 2015),karim1350  (9th April 2015),M.Salehi  (9th April 2015)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل اجرا 3D

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط maad Click here to enlarge
    با سلام به اساتید مشخصات دقیق سیستم گرافیک gtx760 hawk مانیتور lg 2342p مادربرد p8z77-vlkقبل از اضافه کردن گرافیک به سیستم میتونستم فیلم های 3dبا سایبر لینک بدون هیچ مشکلی اجرا کنم اما الان با این گرافیک سایبر لینک کار نمیکنه و فقط فیلم به صورت معمولی پخش میکنه گرافیک از سیستم جدا کردم و گرافیک انبرد رو نصب سایبر لینک فعال شد و میتونم 3dببینم به محض نصب گرافیک سایبر لینک 3dنمیکنه موارد که انجام دادم ابدیت گرافیک جدیدترین ورزن نصب درایور مانیتور نصب ورزن های مختلف از سایبر لینک و پلیر های دیگه ابدیت باس و استفاده از کابل hdmi ورزن 1.4 اما مشکل حل نشده لطفا دوستان راهنمایی کنند با تشکر

سلام دوست عزیز

بنظر شخصی خودم کارت گرافیک شما یکی از بهترینهای بازار هست
    اصولا نباید مشکلی در پخش فیلم 3d داشته باشید احتمال داره کارت شما با سایر قطعات مچ نشده

سی پی یوهای نسل جدید همون 1155 پین دارای پردازنده گرافیکی داخلی هستند احتمال داره با گرافیک انبرد شما موقع نصب ویندوز
    مچ شده باشه از اونجایی که گفتید درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت کردید

تنها چیزی که بنظرم میرسه بگم اینه که یبار ویندوز نصب کنید با کارت گرافیکی که تهیه کردید
    انشالله مشکل حل بشه

موفق باشید

4. 3کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

fershid (11th April 2015),karim1350  (9th April 2015),SALEH (11th April 2015)

تشکر ها
    39
    370 سپاس از153 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط M.Salehi Click here to enlarge

سلام دوست عزیز

بنظر شخصی خودم کارت گرافیک شما یکی از بهترینهای بازار هست
    اصولا نباید مشکلی در پخش فیلم 3d داشته باشید احتمال داره کارت شما با سایر قطعات مچ نشده

سی پی یوهای نسل جدید همون 1155 پین دارای پردازنده گرافیکی داخلی هستند احتمال داره با گرافیک انبرد شما موقع نصب ویندوز
    مچ شده باشه از اونجایی که گفتید درایور کارت گرافیک رو هم آپدیت کردید

تنها چیزی که بنظرم میرسه بگم اینه که یبار ویندوز نصب کنید با کارت گرافیکی که تهیه کردید
    انشالله مشکل حل بشه

موفق باشید

با سلام ویندوز هم تعویض شد ولی نتیجه نداره اگه قطعات مچ نباشه راه حل چیه با تشکر

6. 2کاربر از maad بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (11th April 2015),SALEH (11th April 2015)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

سلام

دوست عزیز maad ورژن جدید نرم افزار km امکانات خوبی برای پخش فیلم 3d داره
    مشکل شما یکم عجیب بنظر میرسه با این نرم افزار هم تست کنید من یه تیکه فیلم 3d دانلود کردم و روش تست
    کردم حتی با کارت گرافیک قدیمیتر من بخوبی پخش میشه
    سیستم شما بمراتب باید کیفیت بهتری داشته باشه
    در مورد مچ نبودن کارت گرافیک هم تو این مشکل کمی بعید بنظر میاد

با توجه به توضیحات شما چیز دیگه ای نمیتونم بگم
    موفق باشید

8. نمایش تمام تشکر های M.Salehi در این پست:

fershid (11th April 2015)

تشکر ها
    39
    370 سپاس از153 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط M.Salehi Click here to enlarge
    سلام

دوست عزیز maad ورژن جدید نرم افزار km امکانات خوبی برای پخش فیلم 3d داره
    مشکل شما یکم عجیب بنظر میرسه با این نرم افزار هم تست کنید من یه تیکه فیلم 3d دانلود کردم و روش تست
    کردم حتی با کارت گرافیک قدیمیتر من بخوبی پخش میشه
    سیستم شما بمراتب باید کیفیت بهتری داشته باشه
    در مورد مچ نبودن کارت گرافیک هم تو این مشکل کمی بعید بنظر میاد

با توجه به توضیحات شما چیز دیگه ای نمیتونم بگم
    موفق باشید

دوست عزیز سلام عذر میخوام بازم دوباره مزاحم شدم KMواسه عینک هایی استفاده میشه که از شیشه دو رنگ استفاده میشه ولی این مانیتور شیشه ها یه رنگ و بازدن گزینه هیچ تفاوتی نداره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع