.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: یخ زدن اواپراتور یخچال فریزر مدل FR-631EW دوو و گرم شدن هوا درون قسمت یخچال

تشکر ها
    70
    233 سپاس از58 پست

پیش فرض یخ زدن اواپراتور یخچال فریزر مدل FR-631EW دوو و گرم شدن هوا درون قسمت یخچال

با سلام خدمت اساتید بزرگوار
    من یه یخچال فریزر ددو مدل FR-631EW دارم که مدتی است دچار مشکل شده و اطراف فن اواپراتور یخ زده و صدا برخورد فن به یخ می دهد و درون یخچال هرچی هست بر اثر گرم شدن محیط داخلش خراب میشه.
    تعمیرکاری اومد و یک قطعه تعویض کرد که الان با مطالعه در سایت متوجه شدم ترمودیسک را عوض کرده ولی مشکل همچنان باقی است. الان مجبورم از برق بکشم تا دوباره با آب شدن یخ درست بشه.
    میخوام بدونم اهم ترمودیسک و طرز امتحانش چطوری هست چون این قطعه تعویضی عین قطعه فابریکش نیست و از کجا میتونم تهیه کنم.
    اگه از دوستان کسی داره قیمت را پیام کنه ممنون میشم.
    با سپاس از شما

2. 5کاربر از mamush بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ac121 (1st July 2016),enriquedell (3rd July 2015),moeen (3rd July 2015),کرکره (30th June 2015),شهریار (21st April 2015)

علایق
    تعمیرات .الکترونیک.
    شغل و حرفه
    فنی
    تشکر ها
    486
    156 سپاس از45 پست

دوست عزیز اول ترمو هیتر را مستقیم به برق بزن ببین گرم میکند یا نه بعد بر سراغ ترمو دیسک

4. 2کاربر از lilip بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

moeen (3rd July 2015),کرکره (30th June 2015)

تشکر ها
    0
    تشکر شده 3 از 1 پست

پیش فرض پاسخ : یخ زدن اواپراتور یخچال فریزر مدل FR-631EW دوو و گرم شدن هوا درون قسمت یخچال

با سلام دوستان
    من چند وقت قبل به این مشکل خوردم و به پیشنهاد یک فنی کار حدود یک روز یخچال رو خاموش کردم و درست شد.
    خرج الکی روی دستتون نزارن چون خامش کردنش بین ۱۲ تا ۲۴ ساعت کاملا جواب میده

6. 3کاربر از mhdd2022 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ac121 (1st July 2016),mlodia (6th June 2016),moeen (3rd July 2015)

علایق
    الکترونیک
    شغل و حرفه
    برق و کامپیوتر جرثقیل
    تشکر ها
    506
    319 سپاس از89 پست

Icon16 پاسخ : یخ زدن اواپراتور یخچال فریزر مدل FR-631EW دوو و گرم شدن هوا درون قسمت یخچال

درود دوست عزیز.ترمودیسک در دمای محیط قطع است و در دمای زیر -5درجه وصل میشود.شما میبایست جهت رفع این مشکل ترمودیسک,ترموفیوز,المنت و تایمر دیفراست رو تست کنید چون هر کدام از موارد ذکر شده که مورد داشته باشد موجب یخ زدن اواپراتور و در نتیجه باعث گرم شدن محیط فریزر و یخچال میشود.موارد مذکور را بررسی و نتیجه را اعلام فرمایید/

8. نمایش تمام تشکر های moeen در این پست:

ac121 (1st July 2016)

تشکر ها
    1
    تشکر شده 1 از 1 پست

پیش فرض برفک زدن

سلام دوستان عزیز من خودم یخچال جنرال الکتریک دارم همین مشکل داشتم ولی با بررسی این موارد میتونید مشکل حل کنید
    1- مهم ترین قسمت برد
    2- تست ترمودیسک
    3-تست هیتر
    ابتدا ترمودیسک از مدار خارج کنید
    بعد روی برد یخچال خروجی دیفراست چک کنید ببینید موقع اتومات خروجی داره یا نه گاهی پیش میاد رله مربوط به دیفراست کار نمیکنه یعنی ولتاژی که 12 ولت هست برای رله ایراد داره

Click here to enlarge
    اون سه تا رله رله پایینی مربوط به دیفراست کردن هست وقتی یخچال اتومات میکنه رله درگیر میشه و برق به هیتر میرسونه
    والا من تعمیر کار نیستم ولی از ناچاری و گشت و گذار تو سایتها و یوتوب و شم تعمیرکاری مشکل پیدا کردم

10. نمایش تمام تشکر های saeed1162 در این پست:

ASALAK (2nd December 2021)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع