.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: مشکل کند شدن سیستم بعد نصب ویندوز جدید

تشکر ها
    9
    94 سپاس از42 پست

پیش فرض مشکل کند شدن سیستم بعد نصب ویندوز جدید

با سلام
    دوستان پست قبلی گفتم مشکل تبلیغات سایت ها را دارم گفتید درست شدنی نیس و باید ویندوز عوض کنم...من چون زیاد ب کار نصب ویندوز وارد نیستم از یکی از دوستان ی ویندوز گرفتم ک نوشته بود نصب ویندوز با یک کلیک اسمش windows auto7 بعد نصبش سیستم ک روشن میکنم ده دقیقه سیستم سرعتش خوبه بعد ده دقیقه عقربه های رم و سی پی یو هر دو بالای 90 میشن وسیستم کلی کند میشه بخام ی پوشه باز کنم کلی طول میکشه مشکل از چیه...گفتم شاید از نرم افزارای ک تو کنترل پنله همشون پاکیدم کلا 5 یا شیش تا دارم ولی بازم درست نشد

2. نمایش تمام تشکر های emad22 در این پست:

M.Salehi  (27th August 2015)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل کند شدن سیستم بعد نصب ویندوز جدید

سلام دوست عزیز

با توضیحات شما تو تاپیک قبلی و این تاپیک بعد از نصب ویندوز بنظر میرسه سیستم شما شدیدا دچار ویروس شده
    وقتی بدون اینکه برنامه ای اجرا کنید مقدار اشغال رم و سی پی یو خود به خود بالا بره نشان دهنده وجود ویروس در سیستم هست

شما باید با یک آنتی ویروس آپدیت شده سیستم رو اسکن کنید اگه از دوستان آنتی ویروس قوی و آپدیت داره هاردتون رو به سیستم
    اون متصل و اسکن کنید تا بهترین حالت رفع ویروس بشه چون گاها ویروسهای قوی می تونند از اجرای صحیح انتی ویروس جلوگیری کنند

نتیجه رو اعلام کنید

موفق باشید

4. 5کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

asad1325 (27th August 2015),ASHKAN-NO (27th August 2015),emad22 (28th August 2015),m-ali (14th December 2015),mioo_sara (28th August 2015)

تشکر ها
    9
    94 سپاس از42 پست

سلام
    دوست عزیز من نود 32 با ابدیت گرفتم ویروس کشی کردم ویروسی نبود سیستم بازم همونطوره...فک کنم مشکل از اون گزینه پایین کنار ساعت ک ی ایکون پرچمه......action center تا مودم روشن میکنم کنارش ی ایکون میاد ک نمیشه روش کلیک کرد ن بستش ...فقط مینویسه windows is downlodig از دیشب تا الان شده 15 درصد قضیه این دانلود چیه؟ چطو ببندمش

6. نمایش تمام تشکر های emad22 در این پست:

m-ali (14th December 2015)

تشکر ها
    9
    94 سپاس از42 پست

سوال دوم این نود 32 را گرفتم تا 31 روز کار میکنه فقط یا ابدیتش 31 روزه و میتونم نرم افزار همیشه داشته باشم

تشکر ها
    9
    94 سپاس از42 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط M.Salehi Click here to enlarge
    سلام دوست عزیز

با توضیحات شما تو تاپیک قبلی و این تاپیک بعد از نصب ویندوز بنظر میرسه سیستم شما شدیدا دچار ویروس شده
    وقتی بدون اینکه برنامه ای اجرا کنید مقدار اشغال رم و سی پی یو خود به خود بالا بره نشان دهنده وجود ویروس در سیستم هست

شما باید با یک آنتی ویروس آپدیت شده سیستم رو اسکن کنید اگه از دوستان آنتی ویروس قوی و آپدیت داره هاردتون رو به سیستم
    اون متصل و اسکن کنید تا بهترین حالت رفع ویروس بشه چون گاها ویروسهای قوی می تونند از اجرای صحیح انتی ویروس جلوگیری کنند

نتیجه رو اعلام کنید

موفق باشید

دوست عزیز باز دوباره ویندوز عوض کردم این بار ی ویندوز 7 معمولی ک قبلا رو سیستم داشتم نصب کردم...ولی بازم بعد چند دقیقه عقربه رم و سی پی یو میچسبن ب اخر و کامپیوتر کند میشه با ی بدبختی اومدم تو سایت لطفا کمک کنید...گفتن شاید خاک گرفته رفتم با باد تمیز کردم بازم نشد...ی چیز عجیبی ک داره اینه هر بار موقع خاموش کردن ی پیامی میاد ک انگار ی برنامه در حال اجراس در حالی ک برنامه ای نیس پیامش task host windows از این نیس؟؟؟؟/

9. 2کاربر از emad22 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

m-ali (14th December 2015),M.Salehi  (29th August 2015)

تشکر ها
    9
    94 سپاس از42 پست

Click here to enlarge

11. 2کاربر از emad22 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

m-ali (14th December 2015),M.Salehi  (29th August 2015)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

سلام دوست خوبم

والا با توجه به توضیحات شما بنده مطلبی رو عرض میکنم
    بنظر من مشکل شما دوحالت می تونه داشته باشه

1. نرم افزاری که همون وجود ویروس در سیستم هست
    2. سخت افزاری

شما به نود 32 کفایت نکنید اگه دوستان آنتی ویروس آپدیت دیگه ای دارند مثل مک افی یا کسپراسکای یبار با سیستم اونا
    اسکن کنید (عرض کردم گاها ویروسهای خطرناک تو سیستم عامله هدف . خودشون رو از دید آنتی ویروس پنهان میکنن )

جهت احتمال وجود مشکل سخت افزاری فن CPU رو بردارید البته با دقت خمیر سیلیکون زیرش رو خوب پاک کنید دوباره خمیر بزنید و
    فن رو جابزنید بازم میگم با دقت زیاد ...... بعد رم رو خارج کنید پینها رو با مسواک و تینر خوب تمیز کنید خشک کنید و جا بزنید

با نوشتن و از راه دور بدونه رویت سیستم شما بیشتر از این نمیشه چیزی گفت
    بازم نتیجه کار رو اعلام کنید

13. 3کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

asad1325 (29th August 2015),babak.b (30th August 2015),m-ali (14th December 2015)

علایق
    الکترونیک
    تشکر ها
    34,684
    38,723 سپاس از5,593 پست

دوست عزیز

کلیدهای ALT+CTRL+DELETE رو فشار بدید گزینه

START TASK MANAGER رو انتخاب کنید

مثل تصویر زیر گزینه پروسیز رو انتخاب کنید

Click here to enlarge

در این قسمت می تونید نرم افزارها یا بد افزارهایی که باعث اشغال بیش از حد رم و سی پی یو شدن
    رو ببینید مقدار حجم اشغالی هر کدوم نشون داده میشه

موفق باشید

15. 3کاربر از M.Salehi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

asad1325 (29th August 2015),babak.b (30th August 2015),m-ali (14th December 2015)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع