.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: سوال در مورد جای پیچ سرسیلندر پژو

تشکر ها
    95
    448 سپاس از137 پست

پیش فرض سوال در مورد جای پیچ سرسیلندر پژو

سلام دوستان.امروز مجبور شدم ماشینمو واشرسرسیلندر عوض کنم موقع بازکردن اون پیچ پشت سرسیلندر که بوش داره متوجه شدم خیلی غیرنرمال بازمیشه.بهرحال بازش کردم و واشر و ... انجام دادم موقع بستن متوجه شدم جای رزوه پیچ روی بلوکه سیلندر هرز شده واصلا نگه نمیداره.بنظرشماچیکارکنم.آخ ه قلاویزکارهم بیارم این پیچ خودش دیگه بهش نمیخوره احتمالا.لطفا زودتر کمکم کنید

2. 2کاربر از saeedplc بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (26th February 2016),monster2014 (26th February 2016)

شغل و حرفه
    تعمیرات لوازم خانگی و صوتی تصویری
    تشکر ها
    8,218
    3,434 سپاس از1,040 پست

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد جای پیچ سرسیلندر پژو

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط saeedplc Click here to enlarge
    سلام دوستان.امروز مجبور شدم ماشینمو واشرسرسیلندر عوض کنم موقع بازکردن اون پیچ پشت سرسیلندر که بوش داره متوجه شدم خیلی غیرنرمال بازمیشه.بهرحال بازش کردم و واشر و ... انجام دادم موقع بستن متوجه شدم جای رزوه پیچ روی بلوکه سیلندر هرز شده واصلا نگه نمیداره.بنظرشماچیکارکنم.آخ ه قلاویزکارهم بیارم این پیچ خودش دیگه بهش نمیخوره احتمالا.لطفا زودتر کمکم کنید
    درود اگه جا داشته باشه قلوایزکار پیچ بلندتر براش جور میکنه وگرنه پیچ یکم کلفتر براش جور میکنه بعد از قلاویزکاری اگه جا پیچ هرزشده روی سرسیلندر هستش خیله راحته سرسیلندر رو ببر بده قلاویزی داخل اون جاپیچ رو گشاد میکنه و بوش میزنه و داخل بوش رو قلاویز میزنه و همون پیچ فابریکش بهش میخوره.
    ویرایش توسط monster2014 : 26th February 2016 در ساعت 10:11

4. 2کاربر از monster2014 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (26th February 2016),TuneUp_Vahab (27th February 2016)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع