.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: کمک در مورد تک شدن ناگهانی موتور پژو ۱۸۰۰

علایق
    کسب تجربه
    شغل و حرفه
    مکانیک-تعمیرات ایسیو و کیلومتر
    تشکر ها
    1,178
    665 سپاس از175 پست

پیش فرض پاسخ : کمک در مورد تک شدن ناگهانی موتور پژو ۱۸۰۰

اینکه یه مکانیک با قاطعیت بگه لاستیک سوپاپ خرابه یا رینگ،خیلی سخته و تشخیصش مشکل. اگه یکی از شمعها فقط اونجوری میشه جایه انژکتوره اون سیلندرو با یکی دیگه عوض کن،اگه بازم همون شمع سیاه شد مطمئن شو که سیم کشی از ایسیو تا انژکتور ایراد نداره بعدش سر سیلندرو باز کن تا بفهمی کجایه کار میلنگه.

2. 4کاربر از سعید زینیوند بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (8th May 2016),mehran11 (17th June 2016),saeedplc (9th May 2016),TuneUp_Vahab (8th May 2016)

تشکر ها
    18,262
    565 سپاس از121 پست

Icon16 پاسخ : کمک در مورد تک شدن ناگهانی موتور پژو ۱۸۰۰

سلام دوست عزيز امولاتور را از مدار خارج كن مشكل از امولاتور است اون شمعي كه سياه ميشه نشانه اينه كه سوخت براي اون سيلندر نميره در هر صورت قطعات زير را برسي كنيد
    1-امولاتور كه در اثر شستشو موتور واب رفتن داخل ان در اين صورت رله ها ومقاومتها سولفاته و قطع ميشوند
    2-خود سوزن انژكتور كه تغير اهم نداده ويا اتصال كوتاه وبدنه نباشه كه اين مورد را در حالت موتور داغ وروي كار با اهمتر چك كنيد

4. 4کاربر از bijanmoradi بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

mehran11 (17th June 2016),saeedplc (9th May 2016),TuneUp_Vahab (8th May 2016),سعید زینیوند (8th May 2016)

تشکر ها
    95
    448 سپاس از137 پست

سلام.امولاتور از مدار خارج کردم ولی شمع سیاه میشه.بایه لامپ( چراغ قوه) داخل سیلندر و نگاه کردم خیلی خیس بود شبیه به روغن.امروز تصمیم گرفتم سرسیلندر رو باز کنم(تجربشو دارم)اما فقط در حد بازکردن قسمت سرسیلندر.قبل از اینکه ضدیخ روخالی کنم تصمیم گرفتم قبلش واشرمنیفولد هواروچک کنم دیدم که دور تادور واشر منیفولد ازقسمت سیلندر 3خیسه و انگار آب نفوذ کرده بود از اون سوراخ که ازش آب خارج میشه.واشر نو انداختم ومجدد اورینگ سوزن انژکتور رو عوض کردم.نتیجه رو بعدا میگم دوستان.یه سوال دارم.احتمالش هست که از واشرسرسیلندر روغن مستقیم نشت بده رو پیستون سیلندر 3؟؟؟؟؟یا فقط آب میتونه نشتی پیداکنه روی پیستون؟و یه سوال دیگه:اگه سرسیلندر رو بازکردم خودم میتونم یه دست رینگ هم عوض کنم یا خیلی تخصص میخواد.البته چاله برای بازکردن کارتر ندارم فقط با چهارپایه ماشین بالا بمونه؟تشکر از لطفتون

6. 3کاربر از saeedplc بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (10th May 2016),mehran11 (17th June 2016),سعید زینیوند (10th May 2016)

علایق
    کسب تجربه
    شغل و حرفه
    تشکر ها
    1,178
    665 سپاس از175 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط saeedplc Click here to enlarge
    سلام.امولاتور از مدار خارج کردم ولی شمع سیاه میشه.بایه لامپ( چراغ قوه) داخل سیلندر و نگاه کردم خیلی خیس بود شبیه به روغن.امروز تصمیم گرفتم سرسیلندر رو باز کنم(تجربشو دارم)اما فقط در حد بازکردن قسمت سرسیلندر.قبل از اینکه ضدیخ روخالی کنم تصمیم گرفتم قبلش واشرمنیفولد هواروچک کنم دیدم که دور تادور واشر منیفولد ازقسمت سیلندر 3خیسه و انگار آب نفوذ کرده بود از اون سوراخ که ازش آب خارج میشه.واشر نو انداختم ومجدد اورینگ سوزن انژکتور رو عوض کردم.نتیجه رو بعدا میگم دوستان.یه سوال دارم.احتمالش هست که از واشرسرسیلندر روغن مستقیم نشت بده رو پیستون سیلندر 3؟؟؟؟؟یا فقط آب میتونه نشتی پیداکنه روی پیستون؟و یه سوال دیگه:اگه سرسیلندر رو بازکردم خودم میتونم یه دست رینگ هم عوض کنم یا خیلی تخصص میخواد.البته چاله برای بازکردن کارتر ندارم فقط با چهارپایه ماشین بالا بمونه؟تشکر از لطفتون
    سلام،فقط سرسیلندرو باز کن،اول ببین داخل بوش سیلندر3 خوردگی،سائیدگی یا حتئ خط مشکوکی پیدا میشه یا نه. اگه چیزی مشاهده کردی ماشینو بوکسل کن ببر پیش یه مکانیک،چون بدون چاله و رینگ جمع کن نمیشه و کارت سخت میشه.واگه بوش سالم بود فقط سرسیلندرو بده برات تعمیر و بازرسی کنن.در ضمن واشر روغن رو پیستون نمیبره و اگه شدید بسوزه آب و روغن قاطی میکنه.

8. 5کاربر از سعید زینیوند بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (10th May 2016),KIAN FAR (13th May 2016),mehran11 (17th June 2016),saeedplc (10th May 2016),TuneUp_Vahab (10th May 2016)

علایق
    کسب تجربه
    شغل و حرفه
    تشکر ها
    1,178
    665 سپاس از175 پست

1-بافشار سنج،رگلاتور رو میتونی تست کنی
    2-با اهم متر،اهم سیم پیچ اولیه و سیم پیچ ثانویه کوئل رو چک کن

10. 2کاربر از سعید زینیوند بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

KIAN FAR (13th May 2016),mehran11 (17th June 2016)

تشکر ها
    95
    448 سپاس از137 پست

تشکر.اگه میشه راهنمایی کنید که چطور با اهم متر چک کنم و اینکه آیا فیلر یاشیم تاثیری داره به اینکه مجاری هوای سیلندر ۳روی سرسیلندر خیس از بنزین میشه ودرنهایت شمع ۳رزوه خیس میکنه.راستی استاد عزیز با این منیفولد(منیفولد و سوزن یه ماشین دیگه)دهانه شمع خیس و سیاه نمیشه و فقط رزوه شمع خیس هستش.مشکلم اینه چرا مجاری هوای ۳روی سرسیلندر هم خیس میشه.تشکر

12. 2کاربر از saeedplc بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (10th June 2016),سعید زینیوند (13th May 2016)

علایق
    کسب تجربه
    شغل و حرفه
    تشکر ها
    1,178
    665 سپاس از175 پست

باتوجه به اینکه منیفولدهوا رو عوض کردی و بازم قسمت سیلندر 3 مشکل داره،نظرم اینه حتما سر سیلندرو در بیار و بده یه استاد کار خوب که کارش اینه از هر لحاظ چک کنه:(به خصوص سیلندر 3 )
    1-تک تک سوپاپها رو از نظر نشتی چک کنه
    2-شیم گیری دقیقی انجام بده
    3-گایدهای سوپاپ رو حتما بازرسی کنه
    4-با تستر ایسیو سوزن انژکتور رو آزمایش کنید(هنگام آزمایش از طریق یه سرنگ بنزین داخل انژکتور بریزید)
    5-تست اهمی انژکتور: استوانه ای 9.5 تا 14.5 اهم مخروطی 12.5 تا 17.5
    6-تست اهمی سیم پیچ اولیه کوئل دوبل:از سمت سوکت حدود 0.6 اهم
    7-تست اهمی سیم پیچ ثانویه کوئل دوبل:مقاومت دو برجک حدود 7.4 اهم
    8-فشار بنزین در ریل سوخت حدود 3.5 بار

14. 2کاربر از سعید زینیوند بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (10th June 2016),mehran11 (17th June 2016)

تشکر ها
    95
    448 سپاس از137 پست

واقعا ز راهنماییتون متشکرم .اطلاعات خوبی در اختیارم گذاشتید.چشم اولین فرصت سرسیلندر رو باز میکنم میدم آزمایش.

16. 2کاربر از saeedplc بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (10th June 2016),سعید زینیوند (14th May 2016)

تشکر ها
    95
    448 سپاس از137 پست

سلام.باتوجه به مشغله زیاد تو این مدت نتونستم سرسیلندر رو باز کنم.از طرفی وجود بنزین سر شمع واسم قطعی شد.فقط پیش یه تنظیم موتور دیگه ای رفتم و مشکل رو گفتم وکارهایی که روش انجام دادم گفتم.دیاگ زد و پارامترهارو نگاه کرد و چندتا خطا داشت‌بازم خطای سوزن انژکتور.پتانسیومتردریچه گازو‌.‌...
    توی پارامترهاش زمان پاشش سوخت ۸بود که گفت باید۴باشه.آیا درست گفته؟بعدش خطاها اصلا پاک نمیشدن.خلاصه ریست کرد و دانلود کرد وزمان پاشش به ۴برگشت.گفت اگه مجدد اینطور شد باید آی سی ۶۲۲۰(اگه اشتباه نکنم عوض)بشه.دوستان بعداز دانلود شتاب و کارکرد خیلی فرق کرد.نظر اساتید در مورد دانلود و احتمالا تعویض آی سی انژکتورها چیه.تشکر

18. 3کاربر از saeedplc بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (10th June 2016),mehran11 (10th June 2016),سعید زینیوند (9th June 2016)

علایق
    طبیعت و صافکاری
    شغل و حرفه
    "صافکاری بیرنگ"تخصصی برق و الکترونیک خودرو و تعمیر ایسی
    تشکر ها
    26,212
    24,831 سپاس از3,600 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط saeedplc Click here to enlarge
    سلام.باتوجه به مشغله زیاد تو این مدت نتونستم سرسیلندر رو باز کنم.از طرفی وجود بنزین سر شمع واسم قطعی شد.فقط پیش یه تنظیم موتور دیگه ای رفتم و مشکل رو گفتم وکارهایی که روش انجام دادم گفتم.دیاگ زد و پارامترهارو نگاه کرد و چندتا خطا داشت‌بازم خطای سوزن انژکتور.پتانسیومتردریچه گازو‌.‌...
    توی پارامترهاش زمان پاشش سوخت ۸بود که گفت باید۴باشه.آیا درست گفته؟بعدش خطاها اصلا پاک نمیشدن.خلاصه ریست کرد و دانلود کرد وزمان پاشش به ۴برگشت.گفت اگه مجدد اینطور شد باید آی سی ۶۲۲۰(اگه اشتباه نکنم عوض)بشه.دوستان بعداز دانلود شتاب و کارکرد خیلی فرق کرد.نظر اساتید در مورد دانلود و احتمالا تعویض آی سی انژکتورها چیه.تشکر
    درود:

دانلود يا تعويض برنامه آخرين راه حل ايسيو قبل از تعمير سخت افزاري ميباشد،اگر انژكتورها سالم باشند ولي حين روشن بودن خودرو يا سوئيچ باز نشتي دهند احتمالا نياز به تعويض آي سي خواهد داشت در غير اينصورت نه.
    لامپ تست جهت عیب یابی خودرو

بیشتر انسانها زمانی نا امید میشوند که چیزی به موفقیت آنها باقی نمانده

20. 3کاربر از TuneUp_Vahab بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

bijanmoradi (10th June 2016),mehran11 (10th June 2016),saeedplc (10th June 2016)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع