.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: کمک در مورد تک شدن ناگهانی موتور پژو ۱۸۰۰

تشکر ها
    95
    448 سپاس از137 پست

پیش فرض پاسخ : کمک در مورد تک شدن ناگهانی موتور پژو ۱۸۰۰

تشکر.یعنی زمان پاشش باید ۴باشه درسته؟دانلود کردن اصولی بوده؟منظورم اینه برای استاندارد کردن پارامترها حتما میبایست دانلود میشد؟

تشکر ها
    85
    56 سپاس از22 پست

ببینید اگر سر شمع چرب کرده وروغن زده مشکل میکانیکی،اگر دوده سیاه میزنه وچراغ چک دارید و خطایسوزن همون سیلندرو دارید ۱اگر گازسوز است امولاتور را از مدار خارج کنیدمشکل باید حل شود ۲اگر امولاتور را از مدار خارج کرده وباز هم خطای انژکتور وچراغ چک میده اتصالی در سیم کشی ویکسره شدن سوزن ۳ اگر چراغ چک ندارید وشمع همان خانه سیاه میکند به ترتیب سوزن نشتی شدید دارد ۲وایر یا کویل همان خانه ضعیف یا خراب است....در ضمن از کامپیوتر هم میشود .....در کل عیب یابی خیلی سخت نیست از روی شمع همه چیز مشخص است ،در مورد واشر در این موارد موتور بد کار میشوذ وبخار شدید ودر ضمن سر شمع خیس میکند ودوده نمیزند ،در ضمن اگر کمپرس همان خانه مشکل داشته باشد شمع خیس میکند اما دوده نمیزند .

Sent from my 5s using Tapatalk

3. 3کاربر از arianasr بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

M.Salehi  (15th June 2016),saeedplc (11th June 2016),TuneUp_Vahab (11th June 2016)

تشکر ها
    95
    448 سپاس از137 پست

تشکر از شما و تمامی دوستان.تمامی موارد فوق که گفتید بررسی کردم و هنوز جوابی نگرفتم از اونجاییکه بوی بنزین یا وجود بنزین روی شمع ومجاری سیلندر ۳واضح بود واینکه مکانیکهایی که نشون دادم دلیلی برای روغنسوزی ندیدن شک داشتم مشکل مکانیکی باشه.اما خودم هم به این نتیجه رسیدم مشکل گشاد شدن گیت و سیت پیداکرده‌.البته در ابتدای مشکل دوستان پیشنهاد کردند که سرسیلندر رو بازکنم امافرصت نشد.امااینبار سرسیلندر رو بازمیکنم میدم تعمیر نتیجه رو اعلام میکنم.بازهم تشکراز همراهی شما بزرگواران

5. 2کاربر از saeedplc بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (19th June 2016),M.Salehi  (15th June 2016)

تشکر ها
    95
    448 سپاس از137 پست

سلام.دوستان سرسیلندر رو باز کردم دادم تراشکاری از هرلحاظ بررسی کرد و ایرادی نداشت و فقط یکدست لاستیک سوپاپ عوض کردم.بوش سیلندرها از لحاظ ظاهری هیچ خط وخطوطی نداشتندوچیزمشکوکی پیدانکردم‌.همانطورکه گفتم دود آبی و بخار روغن و کم شدن شدید روغن ندارم منتها بعداز بستن سرسیلندر و بعداز دوساعت روشن بودن موتور شمع سیلندر۳دوده نسبتا خیس داشت و با پیچگوشتی به آرامی از جای شمع وارد سیلندر۳کردم و به پیستون تماس دادم و دیدم پیچگوشتی مرطوبه.احتمالش نیست که سوزن انژکتور۳ یکسره میپاشه؟مصرفم خیلی بالاست.تشکر

7. 2کاربر از saeedplc بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (16th June 2016),M.Salehi  (15th June 2016)

علایق
    طبیعت و صافکاری
    شغل و حرفه
    "صافکاری بیرنگ"تخصصی برق و الکترونیک خودرو و تعمیر ایسی
    تشکر ها
    26,212
    24,830 سپاس از3,600 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط saeedplc Click here to enlarge
    سلام.دوستان سرسیلندر رو باز کردم دادم تراشکاری از هرلحاظ بررسی کرد و ایرادی نداشت و فقط یکدست لاستیک سوپاپ عوض کردم.بوش سیلندرها از لحاظ ظاهری هیچ خط وخطوطی نداشتندوچیزمشکوکی پیدانکردم‌.همانطورکه گفتم دود آبی و بخار روغن و کم شدن شدید روغن ندارم منتها بعداز بستن سرسیلندر و بعداز دوساعت روشن بودن موتور شمع سیلندر۳دوده نسبتا خیس داشت و با پیچگوشتی به آرامی از جای شمع وارد سیلندر۳کردم و به پیستون تماس دادم و دیدم پیچگوشتی مرطوبه.احتمالش نیست که سوزن انژکتور۳ یکسره میپاشه؟مصرفم خیلی بالاست.تشکر
    درود:

جاي انژكتور3 را با بقيه تعويض نماييد سپس ببينيد باز هم همون سيلندر خيس هست يا انژكتور 3 قبلي.
    لامپ تست جهت عیب یابی خودرو

بیشتر انسانها زمانی نا امید میشوند که چیزی به موفقیت آنها باقی نمانده

9. 5کاربر از TuneUp_Vahab بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (16th June 2016),ASHKAN-NO (17th June 2016),M.Salehi  (15th June 2016),mehran11 (19th June 2016),saeedplc (17th June 2016)

تشکر ها
    95
    448 سپاس از137 پست

تشکر.این آزمایش رو انجام داده بودم استاد.بله سوزن انژکتور سیلندر ۱و۴روهم یکبار روی سیلندر ۳بستم بازم ۳خیس میکنه.بوی بنزین جلوی موتور هم میاد و شمع که خیس میشه بوی بنزین کاملا محسوس هستش روی شمع

11. 2کاربر از saeedplc بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (16th June 2016),mehran11 (19th June 2016)

علایق
    طبیعت و صافکاری
    شغل و حرفه
    "صافکاری بیرنگ"تخصصی برق و الکترونیک خودرو و تعمیر ایسی
    تشکر ها
    26,212
    24,830 سپاس از3,600 پست

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط saeedplc Click here to enlarge
    تشکر.این آزمایش رو انجام داده بودم استاد.بله سوزن انژکتور سیلندر ۱و۴روهم یکبار روی سیلندر ۳بستم بازم ۳خیس میکنه.بوی بنزین جلوی موتور هم میاد و شمع که خیس میشه بوی بنزین کاملا محسوس هستش روی شمع
    درود:
    پس در اينصورت ايسيو مشكل دارد.
    با ايسيو تستي امتحان نماييد.
    لامپ تست جهت عیب یابی خودرو

بیشتر انسانها زمانی نا امید میشوند که چیزی به موفقیت آنها باقی نمانده

13. 4کاربر از TuneUp_Vahab بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (16th June 2016),ASHKAN-NO (16th June 2016),mehran11 (16th June 2016),saeedplc (17th June 2016)

تشکر ها
    85
    56 سپاس از22 پست

شما هنوز درگیری منکه همیه مشکلاتشو بهتون گفتم اگر شهرمون بودی برات حل میکردم ،ولی خدایی دوروبر شما هم تعمیرکار درست حسابی نیست.شما هزینه الکی کردی.

15. نمایش تمام تشکر های arianasr در این پست:

ASHKAN-NO (16th June 2016)

علایق
    الکترونیک خودرو
    شغل و حرفه
    مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو
    تشکر ها
    3,166
    1,960 سپاس از375 پست

Tav1 پاسخ : کمک در مورد تک شدن ناگهانی موتور پژو ۱۸۰۰

Click here to enlarge نوشته اصلی توسط arianasr Click here to enlarge
    شما هنوز درگیری منکه همیه مشکلاتشو بهتون گفتم اگر شهرمون بودی برات حل میکردم ،ولی خدایی دوروبر شما هم تعمیرکار درست حسابی نیست.شما هزینه الکی کردی.

سلام.جناب arianasr باتشکر از شما در خصوص مواردی که عنوان نمودید. اعتماد به نفس داشتن خیلی خوبه ولی خواهش میکنم تجربه واطلاعات دیگران ،خصوصا اگر به آن یقین نداریدزیر سئول نبرید.جناب وهاب مرحله به مرحله زحمت کشیدن توضیح دادن
    پس لطفابه دونکته توجه کنید اول گستردگی این علم، دوم شاخه­ های آن ،که در اختیار یک نفر قرار ندارد، هر کسی سهمی از آن دارد.
    ویرایش توسط mehran11 : 16th June 2016 در ساعت 16:00

17. 3کاربر از mehran11 بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (16th June 2016),ASHKAN-NO (16th June 2016),TuneUp_Vahab (16th June 2016)

تشکر ها
    85
    56 سپاس از22 پست

سلام جناب آقای mehran11من به تمام نکاتی که گفتم یقین دارم ویه چیزی اونورتر ،عزیزم من کارم اینه روزی یا هفته ای ۱۰مورد از این مشکلات مراجعه میکنه ،اگر قرار باشه اینطور مشکلات ساده رو حل نکنیم که دیگه باید در تعمیرگاه رو گل بگیرم،یه طوری از علم صحبت کردی که یه لحظه تصور کردم پای فیزیک کوانتوم در میونه ،یاد بگیر حسود نباشی،و از بحث های بیخود وحاشیه ساز دوری کنی ،و به بحث فنی بپردازی ودر آخر آدم زنده وکیل وصی نمیخواد .نارحت نشی اگه رک بودم .

19. نمایش تمام تشکر های arianasr در این پست:

ASHKAN-NO (17th June 2016)

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع