.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: عکسی از ابتکارجوان خلاق ایرانی (خنده تلخ)

علایق
    الکترونیک- الکترو مکانیک
    شغل و حرفه
    تعمیر کار لوازم برقی خانگی،نمایندگی تعمیرمحصولات AEG وEV
    تشکر ها
    16,030
    23,086 سپاس از4,889 پست

Taj عکسی از ابتکارجوان خلاق ایرانی (خنده تلخ)

دوستان این عکس رو که میزارم کار یکی از جوانان محلی که بنده در اون مغازه دارم میباشد
    متاسفانه ایشان شاگرد مغازه همکار بنده در رشته تعمیرات هستند .که در غیاب استادش از بنده در خواست کمک در رابطه با روشن نشدن پنکه دستی نموده اند وبا کلی افه که من فلان وبهمانم وعیب خیلی نادره از بنده درخواست راهنمایی کردند که خوب بنده بعد از جستجوی چند دقیقه ای متوجه این عیب وخلاقیت جوان خبره شدم .
    عکس کاملا گویاست ودلیل عیب روشن
    شماهم بخندید
    نه ببخشید گریه کنید
    Click here to enlarge
    Click here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlargeClick here to enlarge

<<<< اعلام ادرس های جدید سایت>>>>
    <عضویت ویژه سایت با پرداخت آنلاین و فعال شدن آنی >

ONLY
    KIANSAT

نشان دوست نیکو آن است که خطای تو بپوشد و تو را پند دهد و رازت را آشکار نکند

2. 14کاربر از ASALAK بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

3400  (14th June 2020),ahmadrahim (19th August 2016),ARIYA (9th August 2016),ezdeham (9th August 2016),fershid (10th August 2016),karim1350  (9th August 2016),monster2014 (9th August 2016),reza1389 (9th August 2016),rotana2012 (9th August 2016),Taghi- (9th August 2016),TANHAE (9th August 2016),ککلی (9th August 2016),احد.بابادی (9th August 2016),شهریار (10th August 2016)

تشکر ها
    1,418
    1,621 سپاس از342 پست

پیش فرض پاسخ : عکسی از ابتکارجوان خلاق ایرانی (خنده تلخ)

درود:
    جناب ASALAK،همکاران عزیز با کسب اجازه از شما......،وقتی این پست را خوندم تاسف عمیقی در خود احساس کردم،چرا چرا واقعا چرا!!!!!!!!
    چون خودم در سیستم آموزشی هستم(البته کم نیستند همکارانی که به نوعی تو این سیستم دستی بر آتش داشته باشند)
    عمق این فاجعه بیشتر از آنیست که تصور کنیم.
    توکشور های صاحب متد های آموزسی نوین(امثال ژاپن،کره،برخی کشور های اروپایی،حتی کشور های جنوب شرق آسیا !) اولین مراحل آموزشی شامل شناخت محیط و اجتماع،سپس آموزش روابط اجتماعی در سال های اولیه تحصیل است که البته از نظر متد های جدید آموزشی مهمترین مرحله آموزش محسوب می شود ،در مراحل بعدی شناخت قابلیت ها و توانمندی های افراد است که در واقع همان استعداد یابیست و بعد ...............
    عزیزان ما کشوری هستیم که ادعای تمدن چندین هزار ساله داریم اما دریغ از یک توجه اساسی به امر آموزش،آنچه که به نام تغییر تو امر آموزش تو چند دهه ی اخیر رخ داده در جا زدن و چه بسا پسرفت بوده و نه پیشرفت.
    مادامی که نگاه به این امر تغییر اساسی نکند انتظار آینده ی روشن نمی شود داشت،برای همه چیز سرمایه و پول هست اما همین که به امر مهم آموزش میرسیم خبری نیست!!!!
    یه مثال بسیار ساده بزنم از همون آسیای جنوب شرقی،ماهاتیر محمد که بود و چه کرد؟؟!!

4. 10کاربر از TANHAE بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

*IRAN* (9th August 2016),ARIYA (9th August 2016),ASALAK (9th August 2016),fershid (10th August 2016),kami 2015 (19th October 2016),karim1350  (9th August 2016),monster2014 (9th August 2016),Taghi- (9th August 2016),ککلی (9th August 2016),شهریار (10th August 2016)

علایق
    الکترونیک- الکترو مکانیک
    شغل و حرفه
    تعمیر کار لوازم برقی خانگی،نمایندگی تعمیرمحصولات AEG وEV
    تشکر ها
    16,030
    23,086 سپاس از4,889 پست

1 1

درود دوست عزیز جناب TANHAE

باور کنید وقتی دوشاخه رو باز کردم شاید دروغ نگم حدود 30 ثانیه داشتم نگاهش میکردم وچنان غمی تو دلم نشست که نگو ونپرس .مونده بودم اخه این خاک پرگهر ومهد تمدن با این مدل جوان وملت به اینجا رسیده ؟
    یعنی رازی وبوعلی سینا و....هم همین خون تورگهاشون بوده که اون کشفیات رو ارائه دادند؟
    راستش به استادش هم گفتم وتازه اومد دستم که چرا این جوان بدبخت بعد از چندماه الفی درب مغازه اقا دوشاخه رو اینجوری بسته !!!

مربی ایشون که کاسب چندین ساله هم هستند فرمودند:
    ای اقا حالا مگه چی شده ؟؟ ماتا 8سالگی ننمون مارو میبرد حموم وتوالت !!!!
    دلم میخواست هنوز کلماتش تموم نشده دهنشو جر بدم ولی خوب بهتر دیدم مخ شاگردشو بزنم واز شما چه پنهون زیراب استادشو زدم وقرار شد شاگردش اونجا رو ترک کنه وبره به موسسه فنی وحرفه ای .که قاره خودم هم سفارشش رو بکنم

تذکر: اینگونه افراد (مثلا استادکار) فقط دنبال کسی میگردند که یه جارو صبح کف مغازه رو بکشه وصبح زودتر بیاد درب مغازه .همین !!!
    خدارو شکر میکنم پسرم تازه 16 سالشه وبه یقین میگم نصف کار منو یاد گرفته وامسال هم تو هنرسان فنی البته رشته تاسیسات ثبت نامش کردم .تا بخواست خدا رشته مورد علاقشو طی کنه وواسه خودش و مملکتش کسی بشه

به امید روزی که نام ایران رو روی خیلی از محصولات لا اقل اونور اب ببینیم ولذت ببریم
    انشا الله
    ویرایش توسط ASALAK : 9th August 2016 در ساعت 17:30

6. 7کاربر از ASALAK بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

*IRAN* (9th August 2016),ezdeham (9th August 2016),fershid (10th August 2016),kami 2015 (19th October 2016),TANHAE (10th August 2016),دبیران (9th August 2016),شهریار (10th August 2016)

تشکر ها
    0
    0 سپاس از0 پست

پیش فرض پاسخ : عکسی از ابتکارجوان خلاق ایرانی (خنده تلخ)

آقا منم چن وق پیش رفتم روغن ماشینمو عوض کنم خودم نشستم رو مبل تا اوستا کارش ک تموم حساب کردم ماشینو بردم بیرون تو آزاد راه سرعتم رسید ب صدو ده بیستا یهو کاپوت وا شد زدم ب گارد ریل و ماشین صفر داغون شد بخاطر اینکه (مثلا)استاد کاپوتو درست نبسته بود
    حالا من باس یقه کیو بگیرم این وسط؟😑😑

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع