.تعمیـــرکاران کیان ست (kiansat.kim)تابع قوانین -جمهموری-اسلامی ایران میباشد و ارسال هر گونه مطلب سیاسی،مذهبی،غیراخلاقی و خرید و فروش متعلقات ماه-واره و دیگر موارد مجرمانه ممنوع میباشد وبا کاربران خاطی به شدت برخورد میگردد انجمن فقط تعمیرات لوازم الکترونیک میباشد...

سلام مهمان گرامی؛
به کیان ست خوش آمدید برای مشاهده انجمن با امکانات کامل می بايست از طريق این لینک عضو شوید.

http://teranzit.pw/uploads/14469017281.png
پیام خصوصی به مدیریت کل سایت ........... صفحه توضیحات و شرایط گروه ویژه ........... ...........
ارتباط تلگرامی با مدیریت سایت ................. ایدی تلگرام suportripair@ .................
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: لباسشویی ال جی

تشکر ها
    40
    218 سپاس از73 پست

2 2 برد ال جی

مدل لباسشویی wm-127nt2 می باشد و امروز یک برد اصلی که داری مشکل دیگری بود رو با برد دیسپلی سالم که داشتم روی دستگاه تست کردم که نتیجه مانند برد خودش بود یعنی دو سه ثانیه روشن و بعد خاموش من به میکروسویچ شک کردم انشاالله فرد میکروسویچ رو تعویض و تست می کنم و نتیجه رو بهتون اطلاع میدم

2. نمایش تمام تشکر های شب تار در این پست:

ASALAK (23rd August 2016)

تشکر ها
    40
    218 سپاس از73 پست

پیش فرض پاسخ : لباسشویی ال جی

با سلام و تشکر فراوان
    خازنها با اهم متر تست شد و برد روی دستگاه دیگری تست نشد ولی با تعویض برد مشکل رفع گردید روی برد کار می کنم قطعه بقطعه اگر به نتیجه ای رسیدم بهتون اطلاع میدم

4. 2کاربر از شب تار بخاطر ارسال این پست مفید سپاسگزاری کرده اند:

ASALAK (15th November 2016),کشمیری (24th June 2020)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع