PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشن شدن خودکار کولر ۳۰ هزار

گل مهر
1st July 2022, 13:57
سلام دوستان یه کولر دارم هر روز ساعت ۹ خودکار کار میکند

گل مهر
1st July 2022, 14:17
اینم کنترولش

محمد خوزستان
2nd July 2022, 00:40
باسلام به شما دوست عزیز امکان داره شما کنترل رو تایم بدید که در ساعت مشخص روشن بشه درب باتری رو در اورده و سوراخی هست روش نوشته ریست که با فشار دادن روی اون دکمه کنترل شما رو ریست میکند

گل مهر
2nd July 2022, 18:00
سلام دوست گرامی هرچی با کنترولش خواستم تایمرش را خاموش کنم نتونستم اگه با کاری که میگین انجام بدم دیگه لازم نیست با کنترول تنظیم بورد انجام بدم که اگر رو تایمر هست خاموش بشه طریق ریست بورد چگونه میتونم انجام بدم

ASALAK
3rd July 2022, 10:01
سلام دوست گرامی هرچی با کنترولش خواستم تایمرش را خاموش کنم نتونستم اگه با کاری که میگین انجام بدم دیگه لازم نیست با کنترول تنظیم بورد انجام بدم که اگر رو تایمر هست خاموش بشه طریق ریست بورد چگونه میتونم انجام بدم

درود روی ریموت دکمه تایمر افف داره بزنید تا علامت ساعت روی دیسپلی برداشته بشه
راه دوم احتمالا توقسمت جاباطری یه روراخی چیزی دررابطه با ریست ریموت داره اونو بزنید ریست بشه
وسوم اینکه برق اصلی کولر رو قطع کنید وبازریهای ریموت رو دربیارید .بزارید 1 ساعت بمونه بعد مجددا دوباره وصل کنید .تازمانی که علامت تایمر روی صفحه دیسپلی زیموت باشه سیستم رو تایم هست وعمل میکنه
121390

گل مهر
6th July 2022, 08:23
سلام دوستان یه عیب عجیب هست خازن فن ضعیف بود من به جای 3میکرو فاراد 4گذاشتم ولی به نظر من ربطی نداره حالا بورد را وقتی به کولر نصب میکنم قاطی میکنه کنترول دکمه mode میزنم فن کم او زیاد میشه دکمه خاموش روی کنترول میزنم باز فن کم او زیاد میشه یا بعضی وقتا دکه خاموش روی کنترول میزنم موتور خاموش میشه ولی فن داخل خاموش نمیشه بعضی وقتا نمایشگر بورد خاموش میشه فقط با کنترول عمل میکنه ولی غاطی مینه خیلی عجیب هست وقتی بورد را از کولر در میارم درست همه چی با کنترول سر جاش عمل میکنه دوستان کولر 300000 گری هست

ASALAK
6th July 2022, 20:17
درود ربطی نداره به قاطی کردن برد !!!
خوب خازن زو بردارید نهایت فن عمل نمیکنه !!
ببینید بازم قاطی میکنه ؟

احتمالا یجار کار درست نیست سوکتی لقزب یا قلع مردگی زیر پایه های سوکتها .بررسی کنید تنشاالله پیدا میشه مشکل
خازن 3 هم که فراوونه چرا 4 گذاَشتبید؟