PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هیتر Gordak 952 c

mohsen@sat
6th February 2013, 05:18
باسلام خدمت تمام ایرانیان عزیز من یک هیتر دارم که چند وقت پیش خراب شد باز کردم برا تعمیر ترایاک سوخته بود گیرم نیامید بعداز چند روز که گیر اوردم متاسفانه جایگاه صحیح سیمهارو فراموش کردم دوستان اگر امکان داره یک عکس از قسمت سیم کشی داخلی مدل Gordak 952 c برام بزارید ممنون میشم بسیار نیاز مندم
چندتا نقشه هم گیر اوردم اما هیچ کدام Gordak 952 c نبود

شهریار
6th February 2013, 09:44
دوست عزیز سلام
متاسفانه نقشه ای برای این مدل یافت نشد
از دوستان کسی اگر این مدل را دارد راهنمایی کند

ya xun
8th February 2013, 18:20
سلام

دقیقا مشکل شما چییه ؟

کدوم سیما رو منظورتونه ؟

M.Salehi
8th February 2013, 19:28
سلام
دوست عزیز شما توضیح بدید که منظورسیمهای کدوم قسمت هست و آیا سوکت هستند یا سیم روی برد لحیم شده بود؟
اگه تونستید عکسی از محل مورد نظر قرار بدید

موفق باشید

TuneUp_Vahab
8th February 2013, 19:40
با سلام :

طبق فرمايشات دوستان عكسي از نما و برد داخلي دستگاه بزاريد تا شايد بشه كاريش كرد . ضمنا تراياك براي قسمت هويه ميباشد يا هيت ؟

mohsen@sat
15th March 2013, 05:36
با سلام :

طبق فرمايشات دوستان عكسي از نما و برد داخلي دستگاه بزاريد تا شايد بشه كاريش كرد . ضمنا تراياك براي قسمت هويه ميباشد يا هيت ؟

با سلام وتشکر بسیار فراوان خدمت تمامی اساتید همان طور که گفتم تمام سیم کشی داخلی دستگاه قطع شده است تمام سیم ها کانکتوری است اما
اندازه کانکتور ها یکی است به این دلیل من دچار مشکل شدم 67709 این هم نمای از مدار

TuneUp_Vahab
15th March 2013, 20:50
با سلام :

دوست عزیز ، متاسفانه هیتر بنده 952A بوده و برد آن کاملا با C فرق دارد ولی جهت راهنمایی روی عکس علامت گذاری کردم .
شماره های 1و2 مربوط به دیسپلی هیت و هویه میباشد که با جابجا کردن میتوان سوکت صحیح را یافت .
شماره های 3و 4 نیز مربوط به ولتاژ هیت و هویه میباشد که این دو تا را نمیشه جابجا کرد .
ولتاژ هویه و هیت را نیز میتوانید با تست ولتاژی از هم تمیز داد .
ولتاژ هویه حداکثر 30 ولت AC و هیتر 220 ولت AC میباشد .
امیدوارم شفاف بیان کرده باشم .موفق باشید .

محمد6878
26th December 2019, 02:05
سلام استاد من یه هیتر گرداک 952دارم دمای هویه ثابت نمیشد حدود بیست درجه بلا وپایین میشد ترایاکشو عوض کردم درست نشد ای سی کنترل ترایاک هم عوض کردم نشد الان اصلا کار نمیکنه دما صفر ودیگه المنت هوای گرم هم کار نمیکنه لطفا کمکم کنید

ASALAK
26th December 2019, 10:29
درود
دسته هیتر رو با دستگاه مشابه تست کنید تا تفکیک عیب بشه

محمد6878
31st December 2019, 00:06
درود
دسته هیتر رو با دستگاه مشابه تست کنید تا تفکیک عیب بشه

استاد دسته هم عوض کردم جواب نداد الان نه هیتر دما داره نه هویه وقتی پایه گیت را به T2تریاک با پنس وصل میکنم هویه دما داره اما به محض اینکه ول میکنم هویه سرد میشه هوای گرم هم همینجوره لطفا کمکم کنید استاد وضع اقتصادیم جوری نیست که بتونم یه دستگاه دیگه بگیرم🙏

ASALAK
1st January 2020, 14:37
درود
از یبرد زیر ورو تصویر واضح بزارید بینیم چیه

Mr562hf
4th January 2023, 12:23
سلام

دقیقا مشکل شما چییه ؟

کدوم سیما رو منظورتونه ؟
, سلام دوست عزیز مقاومت جلویBT136ترایاک چقدر